Массаж в большом городе

Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Массаж в большом городе

Массаж и близкие к массажу оздоровительные практики, системы питания и все, что помогает быть здоровым, жизнерадостным и активным в большом городе. Общение, обмен информацией и опытом.


    KURS TERAPEUTYCZNEGO MASAŻU TAJSKIEGO z Pawłem Janiszewskim w BOM Nagodzice 21-25.04.2012

    Admin
    Admin
    Admin


    Сообщения : 72
    Дата регистрации : 2011-02-22

    KURS TERAPEUTYCZNEGO MASAŻU TAJSKIEGO   z Pawłem Janiszewskim w BOM Nagodzice   21-25.04.2012 Empty KURS TERAPEUTYCZNEGO MASAŻU TAJSKIEGO z Pawłem Janiszewskim w BOM Nagodzice 21-25.04.2012

    Сообщение  Admin Ср Мар 21, 2012 1:39 am

    KURS TERAPEUTYCZNEGO MASAŻU TAJSKIEGO
    z Pawłem Janiszewskim w BOM Nagodzice
    21-25.04.2012


    Cały dochód z imprezy jest darowizną na rozbudowę BOM Nagodzice

    30 godzin zajęć (5 dni x 6 godz. dziennie)
    Uczymy się podstaw masażu tajskiego według curriculum szkoły TMC w północnej Tajlandii www.tmcschool.com

    Czas trwania 21-25.04.2012 od środy godz. 10.00 rano do niedzieli godz. 17.00, przerwa na obiad i odpoczynek 13.00 – 14.00

    maksymalna liczba uczestników 16 osób

    cena za kurs symbolicznie - 1111,00 zł w tym wyżywienie, nocleg oraz dyplom podwyższenia kwalifikacji oficjalnie uznawany w USA, Kanadzie, Nowej Zelandii, Australii i Anglii.
    Nie daje praw do wykonywania zawodu masażysty.


    Pytania i zgłoszenia prosimy kierować do Pawła: jajko108@gmail.com
    Informacje o BOM Nagodzice tel. 74 812 50 18, 602 488 262


    Na kurs może przyjść każdy. W cenie kursu książka. Zabierzcie ze sobą aparaty fotograficzne, kamery, przybory do pisania.
    Ośrodek oferuje nocleg na materacach w ogrzewanej gompie, całodzienne wyżywienie, wi-fi, wieczorne kino oraz cudowną dziką przyrodę Kotliny Kłodzkiej. Zabierzcie ze sobą śpiwory, poduszki medytacyjne oraz luźną odzież do ćwiczeń. Istniej możliwość zakwaterowania w b. komfortowych warunkach w pobliskiej agroturystyce – informacje w ośrodku.
    Dojazd info: www.nagodzice.buddyzm.pl

    Motywacja jest dobra, skutki nie mogą być złe. Możecie poznać tajniki masażu tajskiego u mistrza Jajko i jednocześnie wspomóc budowę Nagodzickiego Ośrodka Odosobnieniowego, którego drugi etap budowy rusza w maju.

    serdecznie zapraszamy

    Paweł Janiszewski vel Jajko & załoga Nagodzic:)))

      Текущее время Чт Май 09, 2024 12:22 pm